Поліція Москви відпустила затриманих на Красній площі кримських татар

Поліція Москви відпустила затриманих на Красній площі кримських татар Фото: ВВС

"З адміністративних протоколів випливає, що вони притягнуті до адміністративної відповідальності за частиною 5 статті 20.2 КпАП РФ, — говорить Піховкин. — Вона встановлює відповідальність за порушення учасниками публічного заходу встановленого порядку його проведення. Ця норма передбачає покарання у вигляді штрафу від 10 до 20 тисяч рублів або обов’язкові роботи до 40 годин", повідомляє LB.ua. Об этом сообщает vdv-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Усі затримані кримські татари подали клопотання про розгляд їхніх справ за місцем проживання:

"Затримані заявили письмові клопотання про передавання на розгляд за місцем реєстрації. Ці клопотання, як і інші, залишилися без розгляду, — каже Піховкин. — Що також є порушенням процедури. Іншими порушеннями є порушення права на захист, зокрема, у праві на участь та запрошення захисника. Також було порушено право на участь у провадженні рідною мовою. Всі клопотання письмові, всі залишені без уваги і розгляду".

За попередньою інформацією розгляд адміністративних справ щодо кримськотатарських активістів пройде в Тверському суді міста Москви.

Нагадаємо, що сімох кримських татар, які протестували на Червоній площі затримали. Всього в акції взяли участь близько 20-30 людей.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/politsiya_moskvy_vidpustyla_zatrymanyh_na_krasniy_ploshchi_krymskyh_tatar_296481.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя