Вплив Коломойського зашкодить Україні у співпраці з МВФ і Заходом, - експосол США Пайфер


Посол США в Україні у 1998-2000 рр. Стівен Пайфер звернув увагу на неприйнятність будь-якого впливу олігарха Ігоря Коломойського на рішення нинішнього державного керівництва України

Це одразу погіршить відносини України з МВФ та прихильниками України на Заході, написав дипломат у Twitter. Об этом сообщает sovetinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Колишній секретар Ради національної безпеки та оборони України (Олександр) Данилюк заявив, що подав у відставку через занепокоєння щодо впливу олігарха Коломойського. Якщо Коломойський дійсно має вплив, це погано буде сприйнято Міжнародним валютним фондом і тими, хто підтримує Україну на Заході", — зауважив Пайфер.

#Ukraine’s former National Security and Defense Council Secretary Danyliuk says he resigned due to concern about influence of oligarch Kolomoisky. If Kolomoisky indeed has influence, that will play badly with IMF and Ukraine’s supporters in West.

— Steven Pifer (@steven_pifer) October 2, 2019


Це вже не перший раз, коли експосол США в Києві застерігає нову адміністрацію в Україні від можливих "компромісів" з олігархом Коломойським.

Ще у вересні Пайфер відзначив, що в перші ж місяці на президентській посаді Володимир Зеленський створив "чималий політичний капітал в Україні та з друзями Києва на Заході, включаючи МВФ". У цьому зв’язку американський експерт порадив новій українській владі обережно поводитися з Коломойським, у тому числі жодних "компромісів" щодо ПриватБанку.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/vplyv_kolomoyskogo_zashkodyt_ukrayini_u_spivpraci_z_mvf_i_zakhodom_eksposol_ssha_payfer”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя